The Scouts: oproep voor evenemententalenten!


Heb jij een idee voor een evenement? Of heb je nog geen idee, maar wel zin om er een te verzinnen? Meld je aan voor de summer school van The Scouts.

 

Wat is de summer school van The Scouts?

De summer school van The Scouts is een uitgebreid ontwikkeltraject voor (toekomstige) evenementenorganisatoren. Jong of oud, ervaring of niet: iedereen met zin om te leren is welkom om zich aan te melden. In korte tijd leer je van professionals uit het werkveld én doe je waardevolle contacten op in de Tilburgse evenementensector.


Wat ga je leren?

In dit traject krijg je:

  • Praktijkgerichte coaching van experts over evenementenorganisatie
  • Workshops en creatieve sessies over vergunningen, subsidies en tips voor het duurzaam en toegankelijk organiseren van evenementen
  • Sparren met lokale professionals en medetalenten
  • En we nodigen je uit om je mening te laten horen over het evenementenbeleid, de Tilburgse evenementensector en het huidige aanbod van de gemeente.


Aanmelden?


Ken je iemand die dit echt niet mag missen? Stuur deze kans vooral door!